A sprintek eltörlése!
A versenynaptár átalakítása: kevesebb nagydíj egy évben!
Kisebb és könnyebb autók a jobb versenyzésért!
Cirkuszi show helyett elegancia!
A versenyítélkezés megreformálása!
Inkább nagyobb léptékű, távlati célok, de azt gondolom, hogy ez lenne a helyes irány a sport…